O FIRMIE

Robimy to w czym jesteśmy najlepsi.

Profesjonalizm, terminowość i elastyczność to nasze wizytówki, dzięki którym zdobywamy zaufanie uznanych na rynku marek.

Ekscytujemy się naszą pracą i angażujemy w pełni w realizację każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość i charakter.

WIĘCEJ NIŻ LOGISTYKA

Dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, doradzamy jak bezpiecznie i optymalnie przewieźć różnego rodzaju ładunki.

  • transportujemy towary
  • dbamy o dokumentację
  • doradzimy i wyjaśnimy
  • negocjujemy najniższe stawki
  • łączymy producentów z dystrybutorami

LOGISTYKA - ŁATWA I PRZYJEMNA

Optymalizacja transportu zapewnia sprawny przepływ towaru i obniżenie kosztów. Rozumiemy, jak ważne są innowacje w dynamicznym środowisku. Świat nieustannie się zmienia i stale przyspiesza, dlatego Fargo świadczy swoje usługi tak szybko, jak to możliwe. Dla firm działających na rynku kluczowy jest wzrost, Fargo kładzie nacisk na optymalizację logistyki.

Naszym największym celem jest ciągły zrównoważony rozwój. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, dzięki którym wzrosną korzyści naszych klientów i partnerów biznesowych. Dzięki tym działaniom optymalizacjnym oraz rodzinnej kulturze pracy wytyczamy najwyższy standard opieki Klienta. Nie tylko wyróżniamy się ceną, ale przede wszystkim jakością świadczonych przez nas usług.

ZESPÓŁ

Spośród tłumu wyróżnia nas, nie tylko doświadczenie i profesjonalizm, ale również pasja z jaką wykonujemy nasze obowiązki. Każde wyzwanie jest dla nas szczerą przyjemnością, a jego sprawna realizacja napędza do sięgania po kolejne sukcesy. Jesteśmy zespołem, dla którego ważny jest drugi człowiek, dlatego każdy z naszych Klientów oraz Kontrahentów może liczyć na nasze wsparcie. A kim jesteśmy prywatnie?

Ania – Szefowa jakich mało, a dobre serce to jej wizytówka! Stawia czoła wszelakim problemom i zawsze wychodzi z nich zwycięsko. Prywatnie uwielbia książki i zabawę z dziećmi. Jej pasją są kwiaty! Sadzenie drzewek i roślinek sprawia jej ogromną przyjemność!

Grzegorz – Szef wszystkich szefów! Sumienny, lojalny i pracowity! Póki co, rodzynek w firmie. Kocha jazdę na rowerze, żadnego sportu się nie boi! Gdy gramy w DARTA, Grzesiek ma farta! Wstaje wcześnie rano, razem z kurami, aby pozytywnie przygotować się na kolejny dzień.

Justyna – Najlepsza księgowa pod Słońcem! Swoim urokiem i żartem umila wszystkim dzień! W domu ukochana mama dwójki dzieci. Uwielbia morsować oraz gotować.

Daria – a raczej Darika, wojowniczka, jak ich mało! Nigdy się nie poddaje, dopóki nie osiągnie celu. Kocha otaczać się przyrodą, uwielbia spacery i domowe spa. Pysznie gotuje i pięknie się maluje!

Aga – co wszystkim pomaga! Jej pasją są podróże, małe i duże. Kocha kawę i spontaniczność. To zaradna i ambitna kobieta, która zawsze znajdzie wyjście z sytuacji!

Paulina – inaczej Pyrka! Weekendami studiuje i teksty rymuje. Wielbi wszystko, co słodkie i urocze! Ma waleczne serce. Zawsze pomaga innym, choć o swoje też potrafi zawalczyć!

Oto nasz wspaniały Zespół! Jeżeli masz ochotę poznać nas bliżej, zapraszamy do kontaktu!

MISJA

Przyświecają nam trzy podstawowe wartości: solidność, rzetelność i zaufanie. Wierzymy, że wiedza i kompetencja zdobyta przez lata praktyki pozwoli sprostać każdemu, nawet bardzo wyszukanemu zleceniu Klienta.

WIZJA

Naszym celem jest dostarczać usługi logistyczno-transportowe na najwyższym poziomie, współpracować z Klientami na zasadach partnerskich, profesjonalnie, szybko, a zarazem elastycznie obsługiwać naszych Kontrahentów.

RZETELNA FIRMA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy praktycznej realizujemy projekty logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Dostarczaj wszędzie, dostarczaj szybko

Gwarancja szybkiej oraz skutecznej obsługi zleceń. Organizujemy wszystkie czynności związane z przesyłaniem ładunków. Naszym celem jest doprowadzić do bezpiecznego i efektywnego dostarczenia przesyłki we wskazane miejsce.

Poufność

Współpraca z naszymi Klientami zawsze przebiega w atmosferze wzajemnego zaufania. Reagujemy na zmiany na rynkach i w sektorze, by zawsze informować Klientów o nowych możliwościach, stawkach, przepisach, embargach itp.